• owy
Kryty opancerzony 100 metrów lc/pc-sc/pc, 3.0mm, jednomodowy 9/125, simplex, Światłowód kabel patch kabel, lc sc

Kryty opancerzony 100 metrów lc/pc-sc/pc, 3.0mm, jednomodowy 9/125, simplex, Światłowód kabel patch kabel, lc sc

Ocena klienta:
€ 74.78

Figurka produktu
Na stanie

Kabel opancerzony kabel patch włókna, lc/pc-sc/pc, 3.0mm średnicy,Jednomodowy 9/125, Simplex, 100 metrów Metal armor,Silny wytrzymałość na rozciąganie!
Uwaga : Długość i złącze jest konfigurowalny, Pls prosimy o kontakt na notowania.
Dane techniczne :
Parametr Jednostka Fc, Sc, Lc/opancerzony kabel patch włókna St, Mu Mt-rj, Mpo E2000 Sm Mm Sm Mm Sm Mm Sm Pc Upc Apc Pc Pc Upc Pc Pc Upc Pc Pc Apc Wstawiania strat (typowy) Db≤0. 3≤0. 2≤0. 3≤0. 2≤0. 3≤0. 2≤0. 2≤0. 3≤0. 2≤0. 2≤0. 3≤0. 3 Return loss Db≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75 Długość fali pracy Nm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510 Zamienności Db≤0. 2≤0. 2≤0. 2≤0. 2 Wibracji Db≤0. 2≤0. 2≤0. 2≤0. 2 Temperatura pracy° C-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75 Temperatura przechowywania° C-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85Średnica kabla MmΦ3. 0, Φ2. 0, Φ0. 9Φ3. 0, Φ2. 0, Φ0. 9Φ3. 0, Φ2. 0, Φ0. 9& Phi; 3.0, & phi; 2.0, & phi; 0.9
Zamawiając informacje :
Złącze światłowodowe : lc, st, Fc, Sc, Mtrj, Din, D4, E2000, Mpo Okucie typ interfejsu : apc,Pc, Upc Włókna rdzeni : simplex, Duplex Włókna typu; wielomodowych (50/125)/(62.5/125), Jednomodowy (9/125)Średnica włókna (mm) : Φ 0.9, & Phi; 2.0, Φ 3.0 Długość kabla; dostosować Wysyłka Wysyłamy wszystkie rzeczy na świecie poprzez gospodarka wysyłka.Wszystkie importowania ceł i podatków są w gestii kupującego.Pozycje wysyłane do potwierdzający adres kupującego od poniedziałku do piątku (weekend i wakacje wyłączone) Uprzejmie proszę sprawdzić adres wysyłki ostrożnie przed kasie. Jeśli chcesz zmienić adres, Pls prosimy o kontakt, w przeciwnym razie, Wszelkie zmiany informacje mogą być wysyłane disregarded raz & zwj;          Uwaga : & zwj;Towar zostanie wysłane z hk;
Czas wysyłki wynosi od 3 do 25 dni roboczych : Usa/główne europeancountries 10 ~ 15 dni roboczych Inne kraje 15 ~ 25 dni roboczych Pilne zapotrzebowanie, pls rodzaju wybrać express, takich jak dhl, ups, fedex i tak dalej.Ze względu na aukcji ograniczeń, Nie załadować wiele rzeczy.Większość kupujących proszę o kontakt przed licytować!!!!!!!!     Gwarancja i zwrotów Zapewniamy 1 roku wymiana i gwarancje 3 lata konserwacji.Nasza gwarancja nie obejmuje nadużywania, Fizyczne uszkodzenie, Uszkodzenia wody, Straty, Lub kradzieży.Wszystkie zakupy mogą zostać zwrócone within14 dni od daty zakupu do pełnej refundacji lub wymiany.Wszystkie produkty muszą być w oryginalnym stanie.Towar, który jest uszkodzone lub brakujące elementy nie podlega zwrotowi
Skontaktuj się z nami Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, a z kolei nagroda nam pięć gwiazdek.Pozytywne opinie będzie doskonałym encourgement dla nas w przyszłej pracy.Jeśli masz jakieś cenne sugestie lub jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub dostawy.Prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami Przed Możesz dać nam neutralną lub negatywną opinię.My odpowiedź jakieś pytanie w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem Weekend IWakacje).Następnie postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem jak najszybciej.
O nas Zapraszamy do naszego sklepu aliexpress!Założona w 2008, Shenzhen eb-link technologies co., Ltd jest wiodącym producentem, oferując włókna optyczne transceivery, światłowodowe kable krosowe i sprzęt światłowodowy. its produkty zostały dostarczone do obszarów z chin do całego świata Jesteśmy nowym sprzedawcą w aliexpress, Jednak, Z naszej duży zespół, Źródeł pierwotnych, Będziemy oferować lepsze i lepszej jakości,
Konkurencyjne ceny i usługi ostrożny.

Więcej danych

Nazwa marki:
EB-LINK
Numer modelu:
EBSSALCSC100
Condition:
New
Cable Length:
100meters
Connector A:
LC
Connector B:
SC
Cable Type:
Simplex
Core gladding diameter:
9/125
Fiber Type:
OS1
Color:
Blue
Fiber Diameter:
3.0mm
Customize:
Support

Najlepsi sprzedawcy

Światłowód kabel patch kabel, sc/pc-st/pc, 3.0mm, jednomodowy 9/125, duplex, sc st 20 metrów

€ 14.96

Kabel kabel patch włókna, sc / pcst / pc, 3.0mm średnicy,Jednomodowy 9 / 125, Duplex, 20 metrówUwaga : Długość i złącze jest konfigurowalny, Pls prosimy o kontakt na notowania.Dane techniczne : Parametr Jednostka Fc, Sc, Lc / opancerzony kabel patch włókna St, Mu Mtrj, Mpo E2000 Sm Mm Sm Mm Sm Mm Sm Pc Upc Apc Pc Pc Upc Pc Pc Upc Pc Pc Apc Wstawiania strat (typowy) Db≤0...

JYTTEK 12 W 1 Miernik Mocy 30 Mw Światłowód Wizualny FC-6S Cleaver Jedno Kliknięcie Cleaner Ściągacze

€ 249.29

Pacakge Obejmują : 1 X Optical Fiber Miernik Mocy, 1 X30 Mw Wizualny Lokalizator Vault, 1 X FC6 C Cleaver, 1 X1.25mm Jedno Kliknięcie Czystsze, 1 X2.5mm Jedno Kliknięcie Czystsze, 1 X Naprawiono leangth Guider, 1 X Ściągacze, 1 X3 Hole Piler, 1 X2 Hole Piler, 1 X Kevlar Podnośniki, 1 X Kevlar Podnośniki Poślizgu, 1 X50 ml Pusty Pojemnik Push góry Transport :   1...

25 SZTUK przybornik Włókien Światłowodowych ftth Światłowodowy Metrowy + 10 MW Wizualne VFL Lokalizator uszkodzeń i zestaw FC-6S Tasak Włókna FTTH fiber splice box

€ 57.34

25 SZTUK przybornik Włókien Światłowodowych ftth Światłowodowy Metrowy + 10 MW Wizualne VFL Lokalizator uszkodzeń i zestaw FC6 S Tasak Włókna FTTH fiber splice box ja zapewniam, że jakość naszych produktów w celu zapewnienia, że możemy dać ci najlepsze usługi w celu zapewnienia najszybsze wysyłki, najbardziej bezpieczny sposób, aby dostarczyć towar do twoich rękach! jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu, lub mają problemy z jakością, proszę nie panikować, nie krępuj się przedstawić sporów, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, będziemy ci najbardziej satysfakcjonującej odpowiedzi! szczęśliwy zakupy, dziękuję bardzo Atrybuty produktu główne Cechy : LD źródło światła tryb CW & MOD pracy FC, SC, ST złącze uniwersalne stabilna częstotliwość wyjściowa długodystansowych wykrywania mocna i trwała obudowa pióro typu konstrukcji, przenośny, i łatwy w użyciu miejsce pochodzenia : Chiny (Kontynentalne)dostępne długości fali : 8001700nmwyczuwając Włókna : In Ga As VD708 B Zakres Pomiarowy : 70 ~ + 3d Bmniepewność : ± 5%standardowa Długość Fali : 850 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625nmzasilanie : 1.5 v Battery2rozdzielczość : 0.01d Bzłącze optyczne : wymienne FC, SC / ST z wbudowanym uniwersalny 2.5mm adapterwizualny Lokalizator uszkodzeń moc Wyjściowa : 5 mwcentralny długość fali : 650nmczas trwania : więcej niż 48 godzintemperatura pracy : od10 do 60temperatura przechowywania : 25 do 70waga : 400gmodel : FC6 S kąt cięcia : 0.5 °długość cięcia : 0.9mm włókno jest 1016mm; 0.25mm włókno jest 916mmpakiet Fibre średnica : 125μmkurtka OD : 0.25 i 0.9mmrozmiar : 63 W 76 D × × 63 H (mm)waga : 430gżywotność brzeszczotu : 36000 rdzenia (core 1000 × 12 × 3 wysokość kąt ostrza ostrze zdjęcie1...

Wysoka Precyzja Ręczny Miernik Mocy Optycznej Włókna AUA-70A-70dBm ~ + 10dBm Tester Kabli Darmowa wysyłka

22.53 -7 % € 21.00

dane techniczne Model AUA70 Adługość fali (nm)(800nm do 1700nm)detektor In Ga As Zakres pomiarowy (d Bm)70 ~ + 10niepewność± 5%kalibrowane Długości Fali (nm)850,980, 1300,1310, 1490,1550, 1625rozdzielczość (d B)liniowy 0.1% lub Nie nadaje się do liniowego 0.01d Bm Złącze optyczne FC / SC, jak również 2.5mm uniwersalny Zasilanie Bateria alkaliczna (Brak Baterii dla bezpieczeństwa) Czas Pracy baterii40 godzin Temperatura pracy (° C)10 ~ + 60 ° CTemperatura przechowywania (° C)25 ~ + 70 ° CWilgotność względna0 do 95% (bez kondensacji)wymiary (mm)180x83x28

Wysokiej Jakości 1 M FC ZHWCOMM 1X4 Światłowody splitter box FC/APC Optical Fiber PLC Splitter

€ 10.80

Wysokiej Jakości 1 M FC ZHWCOMM 1 X4 Światłowody splitter box FC / APC Optical Fiber PLC Splitter 1 Główne Cechy1)niskie straty Wstawiania2) Niski PDL3)kompaktowa Konstrukcja4)dobra jednorodność kanałutokanałowy5)o szerokości Robocze Długość Fali : 12601650nm6)szeroki Temperatura Pracy : 40 ° C85 ° C7)wysoka Niezawodność i Stabilność 2...

Km bi-di 100 single mode fiber media converter 10/100base-tx do 100base-fx fast ethernet converter pojedynczego włókna sc złącza

€ 224.36

10 / 100basetx do 100basefx fast ethernet converter Bidi / 10 wdm / 100 1000mbps optical fiber media converter Km bidi 100 single mode fiber media converter 10 / 100basetx do 100basefx fast ethernet converter pojedynczego włókna sc złącza Singlesingle mode fiber długość fali tx1490 / rx1550nm 100 km Rj45 do złącza sc Ilość : 2 10sztuki / lot Darmowa wysyłka na całym świecie przez chiny lub hk poczta10 / 100 m autonegocjacji, Bidi jednomodowy simplex, Długość fali : tx1490 / rx1550nm, Odległość transmisji : 80 km, Jeden port sc i utp port rj45,I amerykańskim standardem zasilania.Włókna typu Długość fali Proporcjonalnie do transmisji danych OdległośćTyp złącza    Jednomodowy1490 / 1550nm100 m100 km Pojedyncze sc    Zaleta : 10 / 100 m fiber media converter można osiągnąć w dwóch różnych skrętka i transmisji światłowodowe media converter, Przekaźnik 10 / 100basetx oraz 100basefx w dwóch różnych segmentów sieci...

Odlewnia kompatybilny 10GBASE-ER SFP + transceiver, 10G SFP + moduł optyczny 1550nm 40 km z podwójnego LC złącze i DDM, Darmowa wysyłka!

199.73 -10 % € 180.00

10 G SFP + moduł optyczny 1550nm 40 km z podwójnego LC złącze i system funkcja DDM kompatybilny z Odlewni    CECHY PRODUKTUHotplug SFP + śladobsługuje 9.5 do 10.3 Gb / s bit cenypojedyncze 3.3 V zasilaczmaksymalna długość link z 40 kmnadajnik 1550nm EML, PIN zdjęciadetektor Duplex LC złącze< strata mocy 1.5 Wwbudowany cyfrowy funkcje diagnostycznesprawa zakres temperatur od5 ° C do 70 ° C  ZASTOSOWANIA10 GBASEER / EW 10 G Ethernet  STANDARDOWYzgodny ze specyfikacją SFP + MSA SFF8472.zgodny z SFP + SFF8431 i SFF8432.zgodny z 802.3ae 10 GBASEER.Zgodne Z Dyrektywą Ro HS.  OPIS PRODUKTUEthernet transceiver jest przeznaczony do stosowania w 10Gigabit linki do 40 km ponad światłowód jednomodowy...

Biuletyny

Wszystkie najlepsze rabaty i wyprzedaże dla naszych Abonentów. Zapraszam do otrzymywania wszystkich nowych ofert przed innymi.