• owy
80mm redukcja biegów silnik elektryczny przekładnie planetarne stosunku 10:1 Wyjście kwadratowy Kołnierz planetarny 80mm rozmiar dopasowane skrzyni biegów

80mm redukcja biegów silnik elektryczny przekładnie planetarne stosunku 10:1 Wyjście kwadratowy Kołnierz planetarny 80mm rozmiar dopasowane skrzyni biegów

Ocena klienta:
€ 127.56

Figurka produktu
Na stanie

zapraszamy do Automatyzacji Curitis Industry Co., Ltd!obiecujemy zaoferować najlepszą jakość, konkurencyjne ceny, dobrą komunikację, szybką wysyłkę i miłą obsługę.  80 mm redukcja biegów silnik elektryczny przekładnie planetarne stosunku 10 : 1 Wyjście kwadratowy Kołnierz planetarny 80mm rozmiar dopasowane skrzyni biegów1. Jest To tylko w typowych danych.biegów silnika można dostosować, jeśli masz jakieś specjalne wymagania, takie jak przełożenie, moment obrotowy i wał wymiar.silnik cena jest tylko w celach informacyjnych i to zostanie podjęta przez przełożenia i organizmu długość.2. ponadto, po wybraniu swoich produktów, możemy dyskutować abt wysyłek opłaty, nie jak na Aliexpress, może mamy jakąś zniżkę, jeśli to ogromne zamówienie.3. możesz złożyć zamówienie po podjęciu decyzji, ale nie płacą aż się z nami skontaktować. ponieważ nie mogą być pewne rabaty abt produkty, których potrzebujesz.  główne Specyfikacja  modelprzełożeniemomentu wyjściowegowejście kołnierz rozmiarśrednica zewnętrznacałkowita długośćPLF80-10 K10 : 145 N. m NEMA3480mm143.5 mm Pls wyślij nam swoje potrzebnenapięcie i przełożeniezostawić wiadomość.    są one łatwe w instalacji i konserwacji.  możemy zaprojektować zgodnie z wymaganiami klientów.  dzięki za uwagę! 
odpowiedź :
życzymy jesteś zadowolony z zakupu.gdy transakcja jest zakończona, i jeśli jesteś z niego zadowolony, proszę zostawić pozytywne opinie, a my zrobimy to samo dla ciebie. mamy bardzo ciężko pracować dla ciebie-100% pozytywnych opinii.
oczywiście, gdy masz jakieś pytania lub ploberms na temat naszych produktów lub usług, prosimy o poinformowanie nas o, zrobimy co w naszej mocy, aby go załatwić.

Więcej danych

Momentu wyjściowego:
45 N.m
Wyjście prędkości:
10000rpm max
Moc znamionowa:
optional,50--5000W
Przekładnia układ:
Ostrogi
Prędkości wejściowej:
4500rpm recommend
Numer modelu:
PLF80-10K
Lubrication:
life time
IP:
IP54
Flange Size:
NEMA34
External Diameter:
80mm
Gear ratio:
10
Mounting Type:
Any
Type:
precision planetary gearbox
Output Flange:
square flange
Application:
stepper motor, servo motor
is_customized:
Yes

Najlepsi sprzedawcy

Biuletyny

Wszystkie najlepsze rabaty i wyprzedaże dla naszych Abonentów. Zapraszam do otrzymywania wszystkich nowych ofert przed innymi.